Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Искуства при подизању пасоша, код нас и иностранству, питања везана за то
cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од cocacolla » Пон Дец 17, 2018 3:02 pm

Treba za koji dan da idem da podignem pasose nadam se da nece biti nekih problema. Kad ste vinisli da predate?

Milan011
Поруке: 5
Придружен: Пон Дец 10, 2018 8:51 pm

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од Milan011 » Уто Дец 18, 2018 6:51 pm

cocacolla пише:
Пон Дец 17, 2018 3:02 pm
Treba za koji dan da idem da podignem pasose nadam se da nece biti nekih problema. Kad ste vinisli da predate?
Išao sam sad pre neki dan. Tj onaj dan kada sam i napisao za moj problem. Da i meni je stojala skroz gore na papiru moja slika i sve je lepo bilo odštampano sa mojim podacima i sve je to bilo ok. I onda mi je dao taj papir da popunim i tu nisam imao pojma šta da popunim. I onda mi je uzeo i pocepao papir i poslao me kući. Samo te molim da mi kazes da li ti je nešto popunjeno u ovim kvadratima. Jer uopšte nemam predstavu šta sam trebao da uradim... :(

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од cocacolla » Сре Дец 19, 2018 10:15 am

To me bas cudi, prvi put cujem da je neko nesto popunjavao. To sve sluzbenici odrade. Evo ja sam danas podigla. Dahte mi vas mail pa cu vam poslati sutra sliku tog dokumenta. Nama je sluzbenica popunjavala i dala samo da potpisem.

Milan011
Поруке: 5
Придружен: Пон Дец 10, 2018 8:51 pm

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од Milan011 » Чет Дец 20, 2018 4:27 pm

cocacolla пише:
Сре Дец 19, 2018 10:15 am
To me bas cudi, prvi put cujem da je neko nesto popunjavao. To sve sluzbenici odrade. Evo ja sam danas podigla. Dahte mi vas mail pa cu vam poslati sutra sliku tog dokumenta. Nama je sluzbenica popunjavala i dala samo da potpisem.
Pa jel je moguće da sam samo trebao da se potpišem? I da me je peder isabotirao jer sam se zbunio šta treba da popunim kada sam video da ima četeri kolone. filipyakush@gmail.com Hajde molim te mi pošalješ tvoj papir jer sad sam se tek iznervirao.

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од cocacolla » Пет Дец 21, 2018 6:39 am

Vazi. Saljem ti danas u toku dana. Da, trebali je da ti da to popunjeno i tamo u ono prazno polje da se potpises u okviru tog pravougaonika. I to je to.

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од cocacolla » Пет Дец 21, 2018 3:14 pm

Izvini u strasnoj sam guzvi, nikako da stignem da slikam taj papir i poslajem. Ali iz razgovira sa drugim ljudima koji su predavali za.pasis nema sanse da vam je dao to da popunjavate. Sigurno je trebalo samo potpisete. Setite se samo da li vam je rekao TESÉK ALÁIRNI ILI KITÖLTENI.

Milan011
Поруке: 5
Придружен: Пон Дец 10, 2018 8:51 pm

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од Milan011 » Пет Дец 21, 2018 11:23 pm

cocacolla пише:
Пет Дец 21, 2018 3:14 pm
Izvini u strasnoj sam guzvi, nikako da stignem da slikam taj papir i poslajem. Ali iz razgovira sa drugim ljudima koji su predavali za.pasis nema sanse da vam je dao to da popunjavate. Sigurno je trebalo samo potpisete. Setite se samo da li vam je rekao TESÉK ALÁIRNI ILI KITÖLTENI.
Kolko se secam KITÖLTENI... I zato sam se i zbunio! Cak sam bio i sa ortakom koji prefektno govori madjarski. I kada sam video da mi se gubi tlo pod nogama, pozvao sam njega da pridje da mi pomogne. I on je isto ostao zatecen sa time sta tu treba popuniti, a ovaj salteras mu kaze kako dugo gledamo u papir i da cemo nauciti sta treba da popunimo. Na sta je tek onda nastao totalni zbun u glavi da li je moguce sve to... A mene ceka posao u skandinaviji i opasno me sada koci ovo sa pasosem. Molim te, samo slikaj taj kvadrat da vidim sta je potpisano i u kojoj koloni. Nema postrebe da mi slikas odozgo podatke, to iskreno ne bih voleo ni da imam. I sem tog papira jel je kasnije bio jos neki papir za potpisivanje/popunjavanje?

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од cocacolla » Суб Дец 22, 2018 6:22 pm

Ne.samo taj jedan papir i to je to.

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од cocacolla » Суб Дец 22, 2018 7:02 pm

Milan011 пише:
Пет Дец 21, 2018 11:23 pm
cocacolla пише:
Пет Дец 21, 2018 3:14 pm
Izvini u strasnoj sam guzvi, nikako da stignem da slikam taj papir i poslajem. Ali iz razgovira sa drugim ljudima koji su predavali za.pasis nema sanse da vam je dao to da popunjavate. Sigurno je trebalo samo potpisete. Setite se samo da li vam je rekao TESÉK ALÁIRNI ILI KITÖLTENI.
Kolko se secam KITÖLTENI... I zato sam se i zbunio! Cak sam bio i sa ortakom koji prefektno govori madjarski. I kada sam video da mi se gubi tlo pod nogama, pozvao sam njega da pridje da mi pomogne. I on je isto ostao zatecen sa time sta tu treba popuniti, a ovaj salteras mu kaze kako dugo gledamo u papir i da cemo nauciti sta treba da popunimo. Na sta je tek onda nastao totalni zbun u glavi da li je moguce sve to... A mene ceka posao u skandinaviji i opasno me sada koci ovo sa pasosem. Molim te, samo slikaj taj kvadrat da vidim sta je potpisano i u kojoj koloni. Nema postrebe da mi slikas odozgo podatke, to iskreno ne bih voleo ni da imam. I sem tog papira jel je kasnije bio jos neki papir za potpisivanje/popunjavanje?
Poslala sam vam mail. Mozda sledeci put da pokusate u Tompi. Kazu da je tamo lagano i nike guzva

atilap
Поруке: 2
Придружен: Пон Дец 24, 2018 8:30 am

Re: Predaja dokumenata za izradu pasoša u Segedinu (TESCO)

Порука од atilap » Пон Дец 24, 2018 8:35 am

Zdravo svima,

u petak planiram da idem za Segedin da predam zahtev za madjarski pasos.
Zamolio bih nekoga da napise adresu TESCO-a gde se predaju zahtevi?
Takodje me interesuje, da li je od papira potrebno poneti samo drzavljanstvo, lakcim i srpski pasos.
Da li se zahtevi u TESCO-u mogu predati ceo dan ili samo prepodne?

Hvala unapred.

Pozdrav

Пошаљи Одговор