Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Све што не спада у остале теме слободно пишите овде, питања, предлози, остало...
kristinakovac74
Поруке: 21
Придружен: Нед Авг 26, 2018 8:41 pm

Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од kristinakovac74 » Нед Авг 26, 2018 8:45 pm

Ćao društvo...
Od kad se forum otvorio, nemamo više gde da vidimo ko su ljudi koji su poslednji dobili odgovore, i kada su oni predali zahtev za državljanstvo...
Pa eto, rekoh, da probam da otvorim temu pošto sam ja bila na razgovoru 23. februara i sad čekam polako da stigne odgovor, pa da znam kad su predali ljudi koji su sad, skoro dobili odgovor. Valjda nisam konfuzna, haha :)

Inače, razmišljam se debelo ukoliko sam prošla da tražim odlaganje polaganja zakletve jer nisam TAKLA učenje od intervjua naovamo, obaveze, posao...i mnogo sam toga zaboravila. Pa se plašim da se ne izblamiram i da mi ne kažu - šalili smo se, ne može.

Eto...pišite komentar na ove teme, molim :)

BiT
Поруке: 28
Придружен: Уто Јун 05, 2018 7:59 pm

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од BiT » Чет Авг 30, 2018 12:50 pm

kristinakovac74 пише:
Нед Авг 26, 2018 8:45 pm
Ćao društvo...
Od kad se forum otvorio, nemamo više gde da vidimo ko su ljudi koji su poslednji dobili odgovore, i kada su oni predali zahtev za državljanstvo...
Pa eto, rekoh, da probam da otvorim temu pošto sam ja bila na razgovoru 23. februara i sad čekam polako da stigne odgovor, pa da znam kad su predali ljudi koji su sad, skoro dobili odgovor. Valjda nisam konfuzna, haha :)

Inače, razmišljam se debelo ukoliko sam prošla da tražim odlaganje polaganja zakletve jer nisam TAKLA učenje od intervjua naovamo, obaveze, posao...i mnogo sam toga zaboravila. Pa se plašim da se ne izblamiram i da mi ne kažu - šalili smo se, ne može.

Eto...pišite komentar na ove teme, molim :)
A gde ste predali dokumenta?

kristinakovac74
Поруке: 21
Придружен: Нед Авг 26, 2018 8:41 pm

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од kristinakovac74 » Суб Сеп 01, 2018 5:09 pm

U Beogradu, krajem februara. :?

Jovan887
Поруке: 4
Придружен: Уто Авг 28, 2018 9:38 am

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од Jovan887 » Нед Сеп 02, 2018 4:44 pm

Koja pitanja si imala na intervjuu?

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од cocacolla » Пет Сеп 14, 2018 3:26 pm

kristinakovac74 пише:
Нед Авг 26, 2018 8:45 pm
Ćao društvo...
Od kad se forum otvorio, nemamo više gde da vidimo ko su ljudi koji su poslednji dobili odgovore, i kada su oni predali zahtev za državljanstvo...
Pa eto, rekoh, da probam da otvorim temu pošto sam ja bila na razgovoru 23. februara i sad čekam polako da stigne odgovor, pa da znam kad su predali ljudi koji su sad, skoro dobili odgovor. Valjda nisam konfuzna, haha :)

Inače, razmišljam se debelo ukoliko sam prošla da tražim odlaganje polaganja zakletve jer nisam TAKLA učenje od intervjua naovamo, obaveze, posao...i mnogo sam toga zaboravila. Pa se plašim da se ne izblamiram i da mi ne kažu - šalili smo se, ne može.

Eto...pišite komentar na ove teme, molim :)
Isti slucaj. Stim da sam ja predala u martu. Intervju bio super, ali sam jako malomucilanod tada. Isto se plasim ako.ke ppzovu da ne prodjem na zakletvi...

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од cocacolla » Суб Сеп 22, 2018 1:33 pm

Sta je ovo ljudi? Zar je moguce da niko nema nikakvih novih informacija? Ovo cekanje me izludjuje...

Micko123
Поруке: 5
Придружен: Сре Сеп 05, 2018 8:02 pm

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од Micko123 » Суб Сеп 22, 2018 2:54 pm

Mene odusevljava koliko ljude mrzi da naprave nalog,to je 20 sekundi,svi samo citaju niko ne pise,na sajtu je bilo po 40 poruka dnevno ovde niko nista,brze se dobije odgovor iz ambasade nego ovde kad nekog nesto pitas :lol: :lol: Kad nekom treba pomoc mrzi ih da prave nalog i da pomognu,a siguran sam na ova pitanja sto nije odgovoreno 60% moze da pomogne ali ih mrzi

Micko123
Поруке: 5
Придружен: Сре Сеп 05, 2018 8:02 pm

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од Micko123 » Суб Сеп 22, 2018 2:55 pm

Mene odusevljava koliko ljude mrzi da naprave nalog,to je 20 sekundi,svi samo citaju niko ne pise,na sajtu je bilo po 40 poruka dnevno ovde niko nista,brze se dobije odgovor iz ambasade nego ovde kad nekog nesto pitas :lol: :lol: Kad nekom treba pomoc mrzi ih da prave nalog i da pomognu,a siguran sam na ova pitanja sto nije odgovoreno 60% moze da pomogne ali ih mrzi

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од cocacolla » Суб Сеп 22, 2018 9:17 pm

Pa izgleda da je bilo bolje pre foruma... Svaki dan sam.citala neke korisne informacije, novosti, sad nista! Stvarno sam mislila da ce forum.boti bolja varjanta, ali ispade totalni promasaj. Bas mi je zao, Mihajlo.je ulozio trud u ovo. Inace sada je vec 6 meseci kako sam predala. Svaki dan ocekujem pismo, zavirujem u postansko sanduce ko dete. Volela bih kada bih bar znala dokle su stigli, ali nigde nista da procitas... ja cu u svakom slucaju javiti moj ishod kakav god da bude.

Toni
Поруке: 176
Придружен: Нед Јун 10, 2018 8:29 am

Re: Ko je poslednji dobio odgovor u vezi državljanstva?

Порука од Toni » Нед Сеп 23, 2018 9:57 am

u potpunosti se slazem sa tobom cocacola u pravu si umesto da su ljudi shvatili da svaki datum nesto vredi niko nema volje da podeli svoje iskustvo bas nerazumem veliki pozdrav i srecno ti si vec na iglama to je tu vec negde :roll:

Пошаљи Одговор