Intervju

Све што не спада у остале теме слободно пишите овде, питања, предлози, остало...
Shonee98
Поруке: 54
Придружен: Нед Авг 12, 2018 8:32 am

Intervju

Порука од Shonee98 » Суб Окт 06, 2018 1:00 pm

Jel ima jos neko zakazan razgovor skoro ili sam samo ja srećnik? :shock: :roll: :cry:

AnaO
Поруке: 1
Придружен: Суб Окт 06, 2018 5:52 pm

Re: Intervju

Порука од AnaO » Суб Окт 06, 2018 5:53 pm

Ja idem sledeci Petak (12. oktobar) , tii?

Shonee98
Поруке: 54
Придружен: Нед Авг 12, 2018 8:32 am

Re: Intervju

Порука од Shonee98 » Суб Окт 06, 2018 10:31 pm

24og oktobra.Javi kako je proslo i sta su te pitali.Srećno :)

Shonee98
Поруке: 54
Придружен: Нед Авг 12, 2018 8:32 am

Re: Intervju

Порука од Shonee98 » Суб Окт 06, 2018 10:32 pm

Da li su puno pitali i komplikovali ili ce da budu malo blaži nego do sad,da znam šta mene čeka

Ana
Поруке: 6
Придружен: Уто Јул 03, 2018 9:27 am

Re: Intervju

Порука од Ana » Пон Окт 08, 2018 7:29 pm

Bila sam ja 3.oktobra. Prvo sam isla kod sluzbenice da predam papire, par pitanja me pitala o meni, onda sam usla kod konzulke. Sem pitanja gde radim nista o meni me nije pitala. Otvarala knjige i trazila da opisem slike,tri slike,da navedem osam zivotinja, osam boja,kako pravim galuske iz paprikasa, sta radim sa pitom kad je napravim(odgovor je da je pecem). Ja nisam prosla intervju, rekla mi je da mi jako malo fali i da naucim da pravim pitu posto nisam znala.

Shonee98
Поруке: 54
Придружен: Нед Авг 12, 2018 8:32 am

Re: Intervju

Порука од Shonee98 » Пон Окт 08, 2018 11:06 pm

Dal je moguce da je to pitala? To je cisto preterivanje po meni,sve to stoji da mogu da pitaju sta hoce ali mene tako u sekundi neko da pita da mu nabrojim 8 zivotinja jos kad je neki bitan razgovor ja bih blokirao,sad si me bas utesila ahahah salim se,idem pa kako bude biće,ne mogu vise da se nerviram svaki dan i mislim kako ce da bude i da nagadjam sta ce da me pitaju ja sam ucio sve i to bas mnogo vremena ulozio i truda pa cemo videti sve zavisi od njih kako budu raspolozeni,bice mi samo jos gore ako se nerviram jer cu da kmam vecu tremu.Ali ovo prvi put cujem da su ovako pitali,ja bih se i na srpskom zbunio neko da me pita tako nesto,ocekujes neka pitanja ne znam ni ja ona kaze da nabrojih 8 zivotinja strasno stvarno,zao mi je,vise srece drugi put :)

Shonee98
Поруке: 54
Придружен: Нед Авг 12, 2018 8:32 am

Re: Intervju

Порука од Shonee98 » Пон Окт 08, 2018 11:07 pm

Mozes samo sa mi kazes sta je tacno pitala o tebi? Ime prezime godine ili nesto kompikovanije?

Ana
Поруке: 6
Придружен: Уто Јул 03, 2018 9:27 am

Re: Intervju

Порука од Ana » Уто Окт 09, 2018 5:44 am

Pa i moji se svi iznenadili, ja sam inace Madjarica ali sam isla i na casove jel mi citanje i pisanje nisam znala. Moja profesorica se iznenadila pitanjima, svi su mi rekli da je preterivanje to. Sto je najgore od svega, ja sam nabrojala ali 7...Razocarana sam samo zato sto pitanja nisu za sve ista,ali nebitno. Ne odustajem. Slabo se snalazim na ovaj forum, neko je pitao sta me je pitala o sebi. Sluzbenica :postanski broj mog sela, gde radim, odakle sam dosla, gde ucim madjarski. A konzulka samo gde radim i nista vise.

Ana
Поруке: 6
Придружен: Уто Јул 03, 2018 9:27 am

Re: Intervju

Порука од Ana » Уто Окт 09, 2018 5:56 am

Savet za one koji idu, ostavite tremu kuci koliko je to moguce.Mene je ubila trema, videla je i ona. Uopste ne razumem sta me pita. Ja prvo nisam ni razumela kad je rekla "nyolc alotokot", shvatila sam tek kad sam nabrajala boje da sam isto trebala i sa zivotinjama. Ni sad ne znam kako je rekla to nabroj ili navedi na madjarskom, ni tata ne znam da mi prevede a Madjar je. Pokaze ona meni sliku grada, pita sta je to, ja kazem grad, pita koji da li znam. Nije mi licilo na madjarski, pa sam rekla da ne znam. Kaze Venecija je to. 😉

Aleksaluka
Поруке: 5
Придружен: Нед Јун 03, 2018 7:56 pm

Re: Intervju

Порука од Aleksaluka » Уто Окт 09, 2018 7:28 am

A gde ste predavali dokumenta?

Пошаљи Одговор